Europoslankyňa Monika Beňová prekvapila Slovensko, keď prezradila, že je v radostnom očakavání dcérky. Na tom by nebolo nič zvláštne, ak by nemala za sebou okrúhlu päťdesiatku. Síce s rodičkami po 40-tke sa už stretávame bežne, tie, ktoré majú po 50-tke sú u nás stále viac raritou.

Preto sa na političku obracia množstvo žien, ktoré sa jej pýtajú na rady a návody. Rozhodla sa preto prehovoriť, pretože ako sama uviedla, jej rodine toto tehotenstvo vôbec nepripadá raritné a hlavne je to pre nich súkromná záležitosť.

„Jednoducho nám to vyšlo akousi spriaznenou náhodou všetkých faktorov a my sme teraz len nekonečne šťastní a nič iné nás nezaujíma,“ píše politička na svojom Instagrame a ako ďalej dodala, už presne vedia, čo bude ich dcérka Lea v živote robiť: „Už vieme aj kam ju dáme do školky a že bude detská lekárka, plánujeme si so smiechom a šťastím Lein život a ona sa kdesi vnútri mňa smeje.“

Budúca dvojnásobná mama má za sebou emotívny zážitok, keď na ultrazvuku uvidela tváričku svojej malej princeznej: „Keď nám včera konečne na pár sekúnd dovolila vidieť tú jej malú tváričku, tak sme sa skoro rozplakali obidvaja v ambulancii. Má veľký nos a tučné líčka a nám sa zdá že je najkrajšia vo vesmíre.“ 

View this post on Instagram

#Veľa žien mi teraz píše, ako som im dodala odvahu a aj novinárky chcú vedieť, čoby som iným ženám odkázala. Lenže, ja nechcem nikomu nič v princípe odkazovať. Chápem v zásade “rozruch” a prislúchajúci mediálny záujem, ale v mojom svete sa na tom trochu bavíme, lebo všetko považujeme za nádhernú avšak úplne súkromnú záležitosť. Nie je to ani predstieraná skromnosť, ani žiaden ostych či schovávanie sa. Proste, nám doma moje tehotenstvo nepríde tak raritné. Ženy mi píšu, pýtajú si návody, rady. Lenže ja žiadne nemám. Jednoducho nám to vyšlo akousi spriaznenou náhodou všetkých faktorov a my sme teraz len nekonečne šťastní a nič iné nás nezaujíma. Už vieme aj kam ju dáme do školky a že bude detská lekárka, plánujeme si so smiechom a šťastím Lein život a ona sa kdesi vnútri mňa smeje. Keď nám včera konečne na pár sekúnd dovolila vidieť tú jej malú tváričku, tak sme sa skoro rozplakali obidvaja v ambulancii. Má veľký nos a tučné líčka a nám sa zdá že je najkrajšia vo vesmíre ? Tak čo ja už mám komu vlastne čo radiť či odkazovať, každý musí nájsť sám cestu k tomu, čo ho naplní spokojnosťou a šťastím. Ja každej z vás kočky silno držím palce???

A post shared by Monika Beňová (@monicabenova) on

Zdroj/Foto: Instagram /Monika Benova