Pôrod dieťaťa je jeden z najvýznamnejších momentov v živote každého páru. Našťastie mnohí muži si uvedomujú, čím si musela ich polovička pri pôrode prejsť a bolesť prežívali spolu s ňou. Rovnako aj mladý muž, ktorý verejne priznal svoje pocity po narodení dieťatka.

William Trice Battle k dojímavým slovám na Facebooku pridal aj fotografiu, ktorá hovorí viac ako slová. Okrem jeho manželky sa určite slzy tisli matkám po celom svete. Je úžasné, že si svoju manželku natoľko váži a uvedomuje si, čo všetko pre ich spoločného synčeka obetovala.

Úprimné slová svojej manželke:

„Úprimne, neviem, ako to zvládla. Bolesť bola taká intenzívna, že som ju cítil aj ja. Cítil to každý v miestnosti. Ten zápas, ktorý zvádzala, sa zdal byť neznesiteľný. Zatínal som zuby, celé telo mal v napätí, keď nastali kontrakcie, obom nám stekali slzy po tvári. Popri tom som si uvedomoval, že aj tak si zrejme nikdy nedokážem predstaviť tú neznesiteľnú bolesť, ktorú ona prežíva. Do pôrodu dala všetku svoju energiu, ktorú mala a ešte trochu viac. Potom sme konečne držali a od prvej chvíle ľúbili nášho chlapčeka, pre ktorého obetovala svoje telo, pohodlie, energiu a seba samú. Môj syn je absolútny zázrak. Deti sú absolútny zázrak, no pre mňa je najväčším zázrakom jeho mama, ktorá mi ukázala, ako vyzerá nezištná obeta. Ako v skutočnosti vyzerá láska. Moja manželka je skutočný zázrak.“

Zdroj/Foto: cas.sk, Facebook / William Trice Battle