Na fotke do pol pása vyzerá ako jej rovesníčky. V skutočnosti sa však 16-ročná Maci Currin z Austinu v Texase od spolužiakov výrazne odlišuje. Čo myslíte, čím je mladé dievča iné ako jej kamaráti? Keď sa pozriete na jej fotografiu, pochopíte.

Aj napriek tomu, že sa narodila ani nie 50-centimetrová, teraz sa môže pýšiť titulom tínedžerky s najdlhšími nohami na svete. Ona sama má v 16-tich rokoch 194 centimetrov a jej nohy 1,3 metra. Aj napriek tomu, že sa zo svojej výšky teší, má radosť, že sa jej rast zastavil.

Kvôli rastu v detstve trpela obrovskými bolesťami a aj teraz sa je ľahko pritrafí nehoda. Pravidelne sa buchne do hlavy, keď vchádza do dverí, nastupovanie do auta tiež nie je malina a aj pri hľadaní oblečenia naráža na problémy. „Byť vždy atrakciou pre ľudí na ulici, ktorí si vás fotia bez opýtania…Nič z toho príjemné nie je,“ posťažovala sa Maci.

Aj napriek tomu, že sa na všetkých pozerá z veľkej výšky, stojí pevne na zemi a chce zapracovať na svojej budúcej kariére. Verí, že dlhé nohy jej pomôžu pri práci v modelingu a vníma ich ako veľkú východu v oblasti športu.

https://www.instagram.com/p/B2fTg56H1xb/

https://www.instagram.com/p/B2QBkChH_Nv/

Tu si môžete o nej pozrieť krátky dokument:

Zdroj: littlethings.com,  youtube.com | Foto: Instagram /Maci Currin