Čo spravíte ako prvé, keď váš malý anjelik zaspinká? Je toľko možností! Môžete si ľahnúť a pokúsiť sa dohnať zanedbaný spánok. Môžete konečne dovariť obed. Alebo konečne dopiť šálku kávy, ktorá celé hodiny nedotknute stojí na kuchynskej linke…Ale existuje maminka, ktorá tento čas trávi úplne, ale úplne inak…

 

Laura Izumikawa už takmer rok ohuruje celý Instagram rozkošnými fotkami svojej malinkej dcérky Joey Marie Choi. Dokonca ich teraz zvečnila do fotografickej knihy.

Iste, fotografie bábätiek sú vždy krásne, ale tieto sú skutočne originálne…vždy, keď malá Joy zaspí, mamička ju oblečie do úžasných kostýmov a odfotí.

„Ako fotografka som vždy snívala o vytvorení vlastnej fotografickej knihy, ale nikdy ma nenapadlo, že ju nafotím so svojím vlastným dieťaťom,“ povedala Izumikawa pre magazín TODAY. „Snažím sa zdokumentovať všetko, čo môžem, aby Joey mohla raz vidieť, akú radosť priniesla ľuďom, hoci iba spinkala.“

Prvýkrát obliekla svoje dieťatko do kostýmu, keď malo 4 mesiace. Teraz má Joey jeden rok a už je hviezdou sociálnych sietí. A ani o tom nevie. Za celý ten čas sa ani pri prezliekaní, ani pri „pózovaní“ bábätko nezobudilo.

Laura v tejto činnosti vidí určitý relax a odreagovanie sa od stresujúcich rodičovských povinností. Čo na to poviete? Páčia sa vám fotografie…alebo už to považujete za úlet?

Zdroj: today.com | Foto: today.com; pixabay.com