S mamičkou Adrianou sa život nemaznal. Práve jej obrovské trápenie ju dohnalo k prejedaniu, ktorého následkom boli kilá navyše. Sama si ale uvedomila, že si za to všetko môže sama a je čas na zmenu. Pomocnú ruku dostala od trénera Maroša Molnára, ktorý ju vybral do Extrémnych premien.

36-ročná žena sa dostala k váhe 118 kilogramov. Keď sa dozvedela o autonehode, pri ktorej zahynul manžel a deti jej kamarátky, psychicky to neuniesla a začala svoj smútok a problémy zajedať sladkosťami. V manželovi Milanovi oporu nenašla, vyčítal jej, že prvoradá má byť pre ňu ich rodina.

Až prišiel v ich živote ďalší zlom. Manželovi diagnostikovali rakovinu hrubého čreva. Adriana stála po jeho boku a všemožne ho podporovala. Navonok silná, no keď bola sama, opäť svoj žiaľ utápala v jedle. Manžel sa z najhoršieho dostal a prišiel čas jej vlastnej ročnej premeny.

Nebola to jednoduchá cesta, prešla si viacerými zraneniami a Maroš Molnár jej musel upravovať plán tréningov. Aj tak mala pocit, že podpora zo strany manžela nie je dostatočne silná. Avšak ju to nezlomilo a išla si pevne za svojim cieľom. To sa vyplatilo a po skončení premeny vážila 69 kilogramov a vyzerala úžasne.

Takto Adrianu zmenila premena:

Záverečné váženie:

Zdroj: markiza.sk, youtube.com | Foto: Instagram /TV Markiza