Mladá dvojica sa veľmi tešila na príchod ich prvého syna. No šťastie netrvalo dlho. Rodičia Brandon a Brittany si od lekárov už počas prvých týždňov tehotenstva vypočuli, že mozog ich dieťaťa sa nevyvíja normálne a preto by bolo lepšie podstúpiť interupciu. To však obaja rázne odmietli. 

Dvojici sa narodil krásny synček, ktorému dali meno Jaxon Buell. Bohužiaľ, chlapčekov mozog funguje len na 20%, väčšina lebky u neho chýba. Lekári nemali ani potuchy, čo tento defekt vyvolalo a rodičom povedali, že sa chlapec dožije maximálne pár dní života. Jaxon má dnes dva a pol roka a zdá sa, že predpoveď lekárov bola u tohto bojovníka predčasná.

Všetci lekári predpokladali, že chlapec nebude vedieť rozprávať ani chodiť, či počuť alebo vidieť. Prognózy boli pre rodičov desivé a bolestivé. No ich malý chlapček má chuť do života a bojuje zaň z plných síl. Dokáže povedať svojim rodičom, ako veľmi ich ľúbi, ba dokonca sa mu zlepšila pamäť aj schopnosti. Rodičia si prešli veľkým trápením, pomáhajú mu a snažia sa mu zabezpečiť čo najkvalitnejší život plný lásky a porozumenia. Vedia, že ich synček môže čoskoro zomrieť, no dúfajú a veria, že sa bude biť o život do posledných chvíľ.

zdroj: mojezdravi.cz | foto: mojezdravi.cz / googlewallpapers.com