Meghan a Harry sú šťastnými rodičmi malého Archieho a ten si svojou rozkošnou tváričkou podmaňuje celý svet. Niektoré mamičky chcú dokonca podobne ako je on obliekať aj svoje deti. Na nedávnej návšteve v Južnej Afrike ho ukázali v plnej krásne a jeho fotky očarili všetkých.

Najväčší neprajníci si tak konečne mohli všimnúť, že malý Archie sa predsa len podobá na svojho otca, vojvodu Harryho a tak konšpirácie o tom, že nie je jeho otcom, vyznievajú naozaj vtipne. Rozkošný chlapec ale nie je to jediné, čo zaujalo fanúšičky kráľovskej rodiny.

Mnohé mamičky už začali vo veľkom pátrať, odkiaľ pochádzajú nohavice, v ktorých sa malý princ Archie ukázal na verejnosti. Keď vyšla napokon pravda na povrch, ukázalo sa, že Meghan detské oblečenie nakupuje v predajni značky, ktorú poznajú mnohé mamičky a je cenovo prístupná aj u nás na Slovensku.

Samozrejme rozkošné pásikavé modro-biele nohavice na traky sa hneď vypredali a tak spoločnosť musela zdvojnásobiť objednávku vo všetkých veľkostiach. Sieť H&M tieto nohavice predáva v prepočte za necelých 15 eur. Slúži teda Meghan ku cti, že pre syna Archieho nepotrebuje zbytočne drahé módne kolekcie a nakupuje v bežných sieťach obchodov s oblečením.

View this post on Instagram

Baby Archie ??????? @meghanmarkle_official

A post shared by Meghan Markle ? (@meghanmarkle_official) on

Zdroj: prezenu.joj.sk | Foto: Instagram / Meghan Markle