Bolestivý začiatok roka prežívajú tri deti, ktoré z neznámych dôvodov prišli o svoju matku. 1. januára odišla z domu, pričom podľa záberov z kamery na dome si zbalila všetky veci do igelitových vriec a odviezla ich na neznáme miesto. Potom sa vrátila domov pre kabelku.

Opäť odišla, no tentoraz nechala auto zaparkované pred domom. 40-ročnú matku dvoch sedemročných dvojičiek a 14-ročnej dcéry hľadali tri dni. Do akcie boli zapojené profesionálne zložky a aj dobrovoľníci, prečesávali okolie do vzdialenosti štyroch kilometrov.

Keďže kvôli nepriaznivému počasiu nemohli využiť vrtuľník, nápomocný bol aspoň dron, ktorý krúžil nad oblasťou. Nezvestná žena pochádzala z obce Špačince v okrese Trnava. Zuzana na svoj odchod z domu využila čas, kedy manžel s deťmi bol na návšteve a mobil svojim blízkym už nedvíhala.

Bohužiaľ, telo trojnásobnej mamičky našli na tretí deň bez známok života za obcou, v ktorej bývala. Polícia vylúčila cudzie zavinenie a podľa portálu tvnoviny.sk mohlo byť príčinou smrti podchladenie. Viac napovie nariadená pitva. Dôvod, pre ktorý sa Zuzana rozhodla odísť z domu, sa už zrejme nikto nedozvie.

Prípad pripomína udalosť z minulého roka, kedy bez vysvetlenia odišla z domu trojnásobná mamička z Rusoviec. Tá je stále nezvestná.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: pixabay.com