Život je samé prekvapenie. Jedno veľké zažil aj tento muž, keď mu jeho talianska milenka oznámila, že je tehotná. Svoju povesť milujúceho manžela si však nechcel pokaziť. Ako to celé dopadlo?

 

Svoju rolu milujúceho otca hral výborne a popritom si tajne užíval s talianskou milenkou. Keď však ostala tehotná, toto jej navrhol.

Manželstvo

Nechcel si zničiť dlhoročné manželstvo a tak sa svojej milenky spýtal, či by nemohla dieťa na svet priviesť v Taliansku a on ju veľmi dobre finančne zabezpečí. Sľúbil aj to, že bude platiť až pokiaľ dieťa nebude dospelé.

Pohľadnica

Milenka súhlasila, ale nevedela, ako mu oznámi, že sa dieťa už narodilo. Muž nechcel riskovať, aby sa náhodou jeho žena niečo nedozvedela a tak svojej milenke povedal, nech po narodení dieťaťa pošle pohľadnicu s textom ,,Spaghetti.“

Po deviatich mesiacoch

Keď sa muž vrátil v noci domov, manželka ho čakala s veľmi zvláštnou pohľadnicu. Obaja boli veľmi prekvapení, pretože žiadnu pohľadnicu neočakávali. Muž už celkom na svoju milenku zabudol a aj na pohľadnicu, ktorú mu mala po narodení dieťaťa poslať. Keď však začal čítať text, hneď vedel od koho je. Po jej dočítaní zbledol a odpadol. Na pohľadnici stálo: „Spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti, spaghetti. Tri s mäsovými guľkami a dve bez nich. Prosím, pošli viac omáčky.“

Zdroj: brightside.me | Foto: pixabay.com