Medzi otcom a dcérou je isté špeciálne puto, ktoré v tom najlepšom prípade rokmi neskončí a udržia si ho po celý život. Rovnako sú na tom aj títo dvaja ľudia na titulnej fotke. Natalie a jej otec. Keď jej poslal sms s jednou prosbou, neudržala sa a rozplakala sa.

 

Jej otec Charlie má už 71 rokov a samotná Natalie 40, no aj napriek tomu nechladnú ich vzťahy a stále sa ľúbia. Otec žije v Severnej Karolíne, čo je 9 hodín cesty od Indianapolisu, kde žije jeho dcéra Natalie. Je preto jasné, že sa nevídajú príliš často.

Aj napriek tomu si milujúci otec uchoval niečo veľmi dôležité, čo mu pripomínalo lásku jeho milovanej dcéry. Samotná Natalie netušila, že jej otec si uchoval hlasovú správu, v ktorej mu hovorí, že ho miluje. Počúval ju 20-krát týždenne a omylom ju vymazal. Preto dcére poslal túto správu: „Natalie, dva roky som si ponechal správu od teba. Všetko, čo si mi v nej povedala, bolo len, že ma ľúbiš. Počúval som ju 20-krát do týždňa. Teraz ráno, keď som si ju prehrával, nechtiac som ju zmazal. Mám zlomené srdce a chcem ju späť. Prosím, zavolaj mi a nechaj mi opäť správu, že mi chceš len povedať, že ma ľúbiš. S pozdravom otec.“ 

Správa od otca Natalie hneď rozplakala od dojatia. S láskou nahrala otcovi novú hlasovú správu a poslala mu ju. Tento príbeh plný otcovskej lásky k dcére dojal celý svet a to je úžasné. Je to dôkaz toho, že city vekom nechladnú, práve naopak, ešte viac sa prehlbujú. A je to naozaj krásne.

Zdroj: ladbible.com, cas.sk | Foto: Facebook / Natalie Coffey Bunting