Prednedávnom bol v relácii V siedmom nebi odvysielaný smutný príbeh malej Nikol, ktorú vychováva nevlastná babka, keďže matka o deti nejaví záujem. Na povrch však vyplávali nové skutočnosti, na základe ktorých sa zdá, že všetko je inak, ako to bolo podané v televízii. Ozvala sa Nikolina matka a Vilovi predostrela úplne inú verziu príbehu.

 

Nikol a jej nevlastného brata vychováva babka, ktorá sa o deti stará po tom, čom ich matka opustila. Nikol mala jej mama s predchádzajúcim partnerom a Dávidka so synom babky, ktorá sa o nich stará. Nikol si nevlastného otca nesmierne vážila a bol pre ňu všetkým. No stihla ho smrť a tak sa o Nikol stará cudzia žena, ktorej vzdalo vďaku celé Slovensko. Z úst Nikol, ale aj babky na adresu jej biologickej matky, neodznelo jedno pozitívne slovko.

MOHLO BY VÁS TIEŽ ZAUJÍMAŤ: Andrea to vraj na divákov V siedmom nebi hrala: Tvrdí to jej svokor!

No po tom, čo sa na facebooku vyjadrila aj Nikolkina matka, je zrejme všetko inak. Matka sa začala brániť po tom, čo v televízii vraj odzneli klamstvá na jej adresu. Vilovi posiela takýto odkaz:Vyjadrenie Nikolkinej matkyK tomuto vyjadreniu sa pridala ďalšia diváčka:

Nikolina mama

Nikolkina matka prehovorila!

Aká je teda vlastne pravda zrejme ukáže až čas, určite vás budeme informovať.

Zdroj: facebook. com l Foto: TV Joj, facebook.com