Herecký pár Mila Kunis a Ashton Kutcher sú spolu už niekoľko rokov. Pamätáme si ich ešte z čias úspešného sit-comu Tie roky sedemdesiate, kde tiež tvorili párik. A to doslova uletený. Realita je ale úplne iná. Obaja manželia, ktorí sú zároveň rodičmi, by mohli ísť v niečom aj nám príkladom.

 

Mila a Ashton majú dve deti a tento rok sa rozhodli, že na Vianoce im nebudú kupovať darčeky. Dôvodom nie je to, že by chceli na svojich potomkoch šetriť – veď na to rozhodne nie sú odkázaní. Rozhodli sa tak preto, že počas minuloročných sviatkov ich dcéra Wyatt od starých rodičov dostala priveľa darčekov, ktoré aj tak ešte nevedela oceniť. Tento rok budú na nich apelovať, aby vnučke aj vnukovi darovali len po jednom darčeku. V opačnom prípade poputujú na charitu alebo deťom do nemocníc.

Z tohto rozhodnutia hviezdneho hollywoodskeho páru by sme si mohli vziať príklad aj my. Blížia sa sviatky a už sa možno vidíme, ako budú naše ratolesti pod stromčekom rozbaľovať jednu hračku za druhou. Koniec bude taký, že väčšina z nich sa zostane povaľovať pod ním, drobec si uchytí jednu prípadne dve veci. Horší scenár bude ten, že darčeky zostanú nepovšimnuté a najväčší úspech budú mať farebné baliace papiere.

Jedno je však isté – U Kutcherovcov tento scenár na Vianoce nehrozí. A ako to býva u vás? Inšpirovali vás Mila s Ashtonom?

Zdroj: Entertainment Tonight | Foto: facebook