Občas sa zdá, že Pink má v paži všetky kolegyne. Nepotrebuje si oholiť pol hlavy ako Britney a o nejaký čas sa objaviť s blonďatou hrivou a prisahať, že za ňu môže matka príroda. Je sama sebou. Počas vianočných sviatkov porodila a sympatickým priznaním všetkým vyrazila dych!

Nehanbí sa povedať, že nestratila ani jeden gram z popôrodných kíl. Niekedy sa zdá, že celebritné mamičky hneď potom, čo porodia svojich slávnych potomkov, idú do nejakého zázračného stroja, ktorý im odsaje všetok tuk. O pár dní neskôr vyzerajú tak, akoby nikdy nerodili. Nie, nie je to tak. Oni si „len“ najmú partiu profesionálov, ktorí im ušijú diétu na mieru, ukážu správne cviky, pretože čím lepšie vyzerajú, tým viac zarobia.

Je to zdravé, snažiť sa vyzerať po pôrode, tak, akoby ste nikdy nevytlačili zo svojich útrob malého človeka? (Dobre, je možnosť, že vám ho „vybrali.“) Ale určite nie je v poriadku brániť telu prirodzene sa zregenerovať.

6 týždňov po pôrode nezhodila ani gram. A nebojí sa to priznať pred 1,5 miliónom fanúšikov. Je skvelá! Sú aj dôležitejšie veci, ako postava.

Foto: Instagram