Šou Extrémne premeny – druhá šanca na život už na Slovensku zmenila životy trom účastníkom. Teraz čaká na Maroša Molnára jeden z najťažších prípadov, aké kedy videl. Poradí si špičkový tréner aj s touto výzvou?

Ďalším súťažiacim bude 37-ročný podnikateľ Ján Hodoň, ktorý váži 287 kilogramov! Jeho predstava o ideálnej váhe je dostať sa na číslo 180 kilov. To ale predstavuje ľudí, ktorí s procesom premeny začínajú. Zatiaľ ide o najťažšieho súťažiaceho vôbec.

Ján miluje svoju rodinu, no momentálne ju zanedbáva. Kvôli svojej váhe s nimi nemôže tráviť voľný čas, nemôže robiť žiadne spoločné aktivity, nakoľko na to nemá dostatok energie. Problémy mu robí dokonca aj spánok, chôdza, no čo je najhoršie, aj dýchanie – čo je primárna potreba človeka. Svoj pracovný stres zajedal a na seba úplne zabudol, vôbec nevnímal ako sa jeho telo radikálne zväčšuje.

Keď si ho samotný tréner Maroš Molnár vybral do šou, Ján mu prezradil jeho hlavnú motiváciu k zmene. Sú to ženy jeho života – manželka Zuzana a mladšia dcéra Anička, ale hlavne stužková prvorodenej dcéry Zuzky. Jeho dcéra netúži po ničom inom, ako po spoločnom tanci otca a dcéry na stužkovej. A to jej chce Jano za každú cenu splniť! Tiež si chce zachrániť život, nakoľko jeho váha je tak vysoká, že ho priamo ohrozuje na živote. Od jeho smrti ho delí len kúsoček. Držíme palce aby to zvládol a potešil tým celú svoju rodinu.

Tu si môžte pozrieť Jana v plnej paráde!     —-TU—-

zdroj: tvnoviny.sk | foto: Instagram