V koži rodičov tohto dievčaťa by nechcel byť nikto z nás. Ak máte nejaké informácie, alebo ste nezvestné dievča niekde zazreli, dajte vedieť a kontaktujte políciu. 13-ročnú školáčku videli naposledy 24. septembra ráno v Piešťanoch, keď išla do školy. Odvtedy o nej nemajú žiadnu správu.

Pred týždňom sa stratil 14-ročný Adam zo Zuberca. Chlapec sa našťastie vrátil živý a zdravý domov. Veríme, že rovnako úspešné bude aj hľadanie 13-ročnej Viktórie Boháčovej, ktorá sa nevrátila domov zo školy. Dievča má 163 centimetrov, hnedé dlhé vlasy ostrihané do postupna. Pôsobí starším dojmom, tak na 15 rokov.

Pri odchode od babky, kde ju naposledy videli, mala oblečené: Pepitové nohavice čierno-bielej farby, čierne tričko, blúzku bielej farby s kockovým vzorom, tmavozelený kabát a čierne šnurovacie topánky.

Dievča naposledy videli v Piešťanoch, preto je pravdepodobné, že sa nachádza v tomto meste. Nie je ale vylúčené, že môže byť v mestách v rámci celého Slovenska. Ak máte o Viktórii nejaké správy, informujte políciu alebo číslo 0915714909. Veríme, že sa mladé dievča čo najskôr podarí nájsť.

Zdroj/Foto: Facebook /HAKA, Polícia Slovenskej republiky