Určite to poznáte dobre tiež, že najlepšie nakúpite osamote. Takto sa rozhodla aj mamička štyroch detí Monica z Colorada. Ratolesti teda nechala na starosti manželovi a išla na nákup. Avšak jej muž je vojakom a zdravotníkom a preto rád na oddych využije každú voľnú chvíľku. Aj stráženie detí.

Čo vymyslel, aby skĺbil tieto dve na prvý pohľad nezlúčiteľné činnosti? Keď to Monica po príchode z obchodu zistila, okamžite tento moment zachytila a podelila sa s ním na sociálnych sieťach. A táto fotka sa stala hitom a predpokladáme, že aj inšpiráciou pre ďalších oteckov.

Manžel Michael sa vynašiel naozaj bravúrne. Svojim deťom dal kreatívnu úlohu, aby ho namaľovali. On sa zatiaľ rozhodol poležiačky zapózovať. Ratolesti, ktorá najlepšie zachytí oddychujúceho otca, sľúbil čokoládu.

Tisícky ľudí príspevok šikovného tatina pobavil a na internete získal množstvo lajkov. Samozrejme, podaktorí sa pozastavovali nad tým, že to nie je vôbec zodpovedné. Mama detí ale mala pre nich vysvetlenie, že deti už nie sú úplne najmenšie a v prípade potreby by bez problémov otca zobudili. A napokon aj samotný Michael, keďže je zdravotníkom, má veľmi ľahký spánok a tak by ho zobudilo každé buchnutie.

Zdroj/Foto: Facebook /Monica Weber, prezenu.sk