Po šokujúcom zistení, že je Kylie Jenner tehotná sa objavili nové prekvapivé správy zo sociálnych sietí. Fanúšikovia sestier Kardiashianových si začali myslieť, že by práve Kylie mohla byť tajomnou náhradnou matkou svojej sestry Kim! Je to vôbec možné?

Pred nedávnom oznámila známa Kim so svojim manželom Kanyeom radostnú novinku. Čakajú bábätko číslo 3, no Kim si kvôli zdravotným ťažkostiam musela zaobstarať náhradnú mamu, ktorej výber nebol ľahký. Známa Kardashianka mala príliš vysoké nároky, no nakoniec si vybrala a tajomná zástupkyňa ostala v anonymite.

Portál TMZ odhalil šokujúcu správu o jej najmladšej sestre Kylie a to, že je tehotná a je približne v 4-5 mesiaci tehotenstva. Bábätko čaká spolu so svojim priateľom Travisom. Obaja sa radujú, no fanúšikovia tohto klanu si nemohli nevšimnúť zopár podobností medzi týmito dvoma prípadmi. Začali špekulovať, že by práve modelka mohla byť tou neznámou matkou pre Kim.

Ako na to prišli? Časové rozpätie totálne sedí z vyjadrením Kim, že čakajú ďalší prírastok, ktorý sa má narodiť cca v januári ďalšieho roka. Predbežný termín narodenia Kylieho dieťatka tiež vychádza na január. Je to len náhoda? Alebo sa Kylie rozhodla sestre pomôcť a dať jej jeden z najdrahších darov sveta a tým myslíme narodenie nového života? Fanúšikovia a priatelia zaľúbenej dvojice sú s názormi fanúšikov klanu znechutení, ale možnosť tu je. Tu je zopár zaujímavých tweetov!

zdroj: hollywoodlife.com | foto/video: Instagram/ Twitter