Každá mamička sa počas tehotenstva teší na svoje bábätko a na to, ako s ním bude tráviť krásne chvíle. Hrôza, ktorú zažila mamička Petra, sa nevidí každý deň. Prvým šokom bolo predčasné narodenie jej dcérky a starostlivosť v nemocnici, druhým bolo to, že v pôrodnici jej zlomili nôžku. Išlo o vychvaľovanú nemocnicu na Antolskej ulici v Bratislave!

 

Mamička si na svojej dcérke po krvnom odbere všimla opuchnutú nôžku, a tak oslovila personál nemocnice. Dievčatku na jej podnet urobili vyšetrenia, ktoré ukázali šokujúci nález: zlomená nožička. No v nemocnici jej tvrdili, že si to PREDČASNIATKO urobilo samé!!!

Petra je ale presvedčená, že úraz bol spôsobený manipuláciou personálu, ktorý jej odoberal krv!

Spočiatku sa ju pokúsili opíjať rečami o zápale, no ona sa nedala, keďže bola prítomná pri RTG a zlomeninu videla na vlastné oči. Až keď začala kričať, vtedy jej to potvrdili. Zlomeninu argumentovali tým, že predčasne narodené deti majú slabé kosti, a tak si to pravdepodobne urobila sama.

Vrchol všetkého bol: „Argument primárky bol ten, že sestrička by jej musela nohu veľmi silno stlačiť, aby jej ju zlomila, ale dieťa si ju samé v perinke už zlomiť mohlo.“ Dokonca ani údaje v správe neboli korektné, čo mamičku vytočilo. Neuviedli v nej, že presne z tej nohy bol robený odber a tiež klamali v tom, že opuchnutú nohu objavili na vizite, pričom na opuch upozornila ona sama. Dievčatko sa v súčasnosti nachádza v nemocnici na Kramároch, no Petra je rozhodnutá, že určite podá na Antolskú nemocnicu trestné oznámenie, a to aj za starostlivosť o dcérku a hygienu, ktorá bola podľa jej slov nedostatočná, keďže dievčatko neprezliekali a neumývali, iba sporadicky, alebo si ju Petra musela dať do poriadku sama!!!

zlomená noha Antolska nemocnicanovordencu zlomili nohu v Antolskej nemocniciAntolská nemocnica v Bratislave

Zdroj: najmama.sk l Foto: najmama.sk, pixabay.com