Len pár dní dozadu všetkých šokoval prípad z Plzne. Z okna bytu na piatom poschodí tu vypadlo 10-ročné dievča a následne za ním skočila aj jej matka. Celá udalosť je plná nejasností a zatiaľ vôbec nie je známe, prečo k tejto tragédii muselo dôjsť. Aj svedectvá svedkov celého incidentu sa rôznia. Navyše, udalosť má smutnú dohru.

Polícia prípad vyšetruje a je hneď niekoľko možných vysvetlení. Prvotná informácia hovorila o tom, že z okna vypadlo 10-ročné dievča a po príchode hasičov jej matka skočila dole. Momentálne je dcéra v stabilizovanom stave a nemá žiadne komplikácie, ktoré by ohrozovali jej život. Jej mama, žiaľ, v nemocnici zomrela. Polícia celý prípad vyšetruje a pracuje s rôznymi verziami.

Hovorí sa o pokuse o samovraždu, o úmyselnom trestnom čine a aj o nešťastnej náhode. Rovnako rozdielne sú aj verzie svedkov. Jedni hovoria, že matka držala dievča za ruky a snažila sa ju vtiahnuť späť. To by zodpovedalo aj pádu, pretože dievča dopadlo na nohy a zadok. Žena vraj stála v okne duchom neprítomná a potom skočila dole.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: pexels.com