V dnešnej dobe, keď sa zovšadiaľ na nás valia správy o tragických udalostiach a musíme čeliť náročným výzvam, sú najkrajšie a najvzácnejšie obyčajné ľudské momenty. Malý úsmev dieťaťa dokáže rozjasniť deň každému, kto sa pred svetom neuzavrel a hľadá to pekné, čo život prináša. My vám takýto jeden čarovný úsmev ukážeme.

 

Zverejnil ho na svojom Instagrame šťastný otecko z Rio De Janeiro, Flávio Dantas. Ten svojmu dieťatku, keď ešte bolo v brušku, každý deň pred odchodom do práce povedal jednu vetu: „Vždy tu budem pre teba.“ Mamička po týchto ockových slovách vždy cítila v brušku pohyb. Detičky už od 16-tich týždňov totiž vnímajú zvuky a od 26-teho týždňa dokážu na ne zreteľne reagovať.

Dieťatko po narodení pomenovali Antonella a v prvých sekundách jej života sa jej Flávio prihovoril: „Ahoj. Vždy tu budem pre teba.“ V tom momente, ako dievčatko začulo oteckov známy hlas, otvorilo očká a obdarilo šťastných rodičov milým úsmevom. Tento moment je navždy zvečnený a záber sa okamžite stal virálnym.

Zdroj: theheartysoul.com, dobrenoviny.sk | Foto: Instagram /Flavio Dantas