Matka opustila svoju malinkú dcéru Jen z neznámeho dôvodu a odišla. Adoptovala si ju nová rodina. Až keď mala sedem rokov, zistila pravdu a začala sa o matku viac zaujímať. Neskôr jej začala písať listy, ktoré sa jej však vracali neprečítané naspäť. Prečo?

Jen Wickiová z Atlanty sa o tom, že je adoptovaná, dozvedela až keď mala 7 rokov. Túto krutú pravdu nemohla stráviť a v hlave jej stále vŕtalo, prečo to jej matka spravila. Rozhodla sa zistiť to a svoju mamu nájsť.

Nemohla spávať

Každú chvíľu premýšľala nad svojou matkou. Kde žije, či má ďalšie deti, ako sa má, ako vyzerá a dokonca v dave ľudí stále hľadala jej tvár. Po rokoch sa pustila do intenzívneho pátrania. Hľadala na internete, cez rôzne média, podstúpila testy DNA, no nakoniec jej pomohol odborník na rodokmene a matku našla. Rozhodla sa jej napísať list.

Vrátil sa naspäť

Veľmi dlho ho písala a keď sa už konečne odhodlala poslať ho, onedlho sa jej vrátil naspäť neprečítaný. Nevzdávala sa a posielala ďalšie listy. Všetky sa však vrátili neotvorené naspäť a tak sa Jen cítila veľmi odmietnutá a zranená. Po čase jej však prišla na Facebooku prekvapivá správa. Očami ju rýchlo prebehla a tieto slová jej stále behali hlavou:“moja malá sestra“, „najťažšie rozhodnutie jej života“ a „vždy ťa milovala“. Jen len ťažko mohla uveriť tomu, čo prečítala. Napísala jej vlastná sestra a snažila sa spojiť ju s matkou.

Na tento moment čakala celý život

Sestra jej povedala, že matka neotvárala listy zo strachu. Veľmi sa bála, že jej dcéra v nich píše len o nenávisti za to, čo spravila. Všetko sa však vyriešilo telefonátom a Jen sa tak vydala na 17-hodinovú cestu, aby sa stretla po 37-mich rokoch so ženou, ktorá ju priviedla na svet.

Pre Jen to bolo najkrajšie stretnutie v jej živote a po toľkých rokoch dostala konečne odpovede na všetky jej otázky.

Zdroj: scribol.com | Foto/ Video: pixabay.com, youtube.com