Budúca mamička Jayde White bola v 16-tom týždni tehotenstva, keď sa rozhodla pre radikálny krok. Aby zachránila svoje detičky v brušku, podstúpila operáciu, ktorá by im dávala šancu žiť. Jej dvojičky totiž mali len 10-percentnú šancu na prežitie.

Detičkám pri kontrole zistili, že majú transfúzny syndróm TTS. Ten zabraňoval rovnomernému toku krvi medzi dvojčatami. Ak by ich mama neabsolvovala operáciu, na 90 percent by zomreli. Ani operácia však neznamenala víťazstvo. Aj s ňou ešte na 65 percent hrozilo, že jedno z detičiek nemusí prežiť.

Našťastie všetko dobre dopadlo. Chlapci sa narodili v 33-ťom týždni a 4 týždne ešte pobudli v nemocnici. Keď postupne začali priberať, šťastná mamička začala zverejňovať ich fotografie na Instagrame a už ako 12-týždňových si ich najali ako modelov.

Teraz majú chlapci Rocco a Jenson 4 roky a veľmi dobre sa im darí. Na Instagrame ich sleduje viac ako 130 sledovateľov. Spolupracujú s veľkými značkami a pozývajú ich na rôzne akcie. Karta sa tak obrátila. Chlapci, ktorých život v brušku visel na vlásku sú teraz veľkými instagramovými hviezdami.

Zdroj: babskeveci.sk | Foto: Instagram /jayde_jenson rocco