Aj keď sa zdá, že zverenci Maroša Molnára, ktorí si prešli premenou a stali sa z nich ľudia bez kilogramov navyše, to už majú po šou vyhraté, nie je to celkom tak. S novým vzhľadom môžu prísť aj nové problémy, ktoré dovtedy vôbec nepoznali. Svoje si zažila Adriana, matka štyroch detí.

38-ročná učiteľka Adriana išla do premeny s váhou 135 kilogramov a aj napriek svojmu veku vyzerala skoro na 60. Mamička mala množstvo vnútorného tuku a popasovať sa so všetkými tými kilami bolo naozaj náročné. Počas roka premeny si prešla problémami či už s manželom alebo nevlastnými synmi, no úspešne to za podpory Maroša a neskôr aj manžela zvládla.

Stala sa z nej krásna žena a v súvislosti s tým musela čeliť nepríjemnostiam, ktoré dovtedy nepoznala. Keď sa dostala na váhu 76 kilogramov, stala sa z nej naozaj kočka. A to spustilo lavínu správ cez sociálne siete, keďže ju ľudia žiadajú o priateľstvo.

Adriana poctivo odpisuje, avšak natrafila doslova aj na nechutné obťažovanie, čo ju donútilo takýchto ľudí žiadať, aby jej dali pokoj: „Moji milí priatelia keďže svojich priateľov si môžeme vybrať, tak niektorých z Vás,ktorí sa neviete slušne správať musím vymazať a prípadne neprijať. Už raz som Vám slušne napísala, že som matka a nie iné… ĎAKUJEM!!!“

Maminu z Nitry teraz sleduje na Facebooku množstvo ľudí, no nie všetci ľudia si to zaslúžia. Jej status spred pár dní hovorí za všetko: „Dobrú nôcku všetkým, som rada, že som dnes mala možnosť spoznať nových ľudí a tiež už niektorých ľudí nepríjmem za svojich priateľov, pretože si to nezaslúžia. Svoje oplzlé fotky a návrhy si môžu posielať iným priateľom. Som slušný človek a svojich priateľov si vyberiem podľa ich správania. Niektorí to už možno pochopili pretože som ich blokla. Ďakujem Kisska.“

Zdroj/Foto: Facebook /Adriana Roharikova | Foto: Instagram /Extremne premeny