Sedemročné dievčatko Lainie z Indiany vie, že to jej mamička nemá ľahké a vymyslelo si vďaka nej originálny kostým na Halloween. Musíme uznať, že sa jej maska skutočne vydarila, pozrite sa, k čomu ju jej mama, ktorá má celkom 5 detí, inšpirovala.

Rola matky patrí medzi najťažšie povolania na svete. Okrem role matky musíme byt aj vynikajúce kuchárky, upratovačky, kamarátky, kaderníčky, vychovávateľky, zdravotné sestričky, animátorky, sudkyňe a pokračovať by sa dalo na dve strany, veď to poznáte. Zaplatené nemáme peniazmi, ale pusinkami a objatiami. Častokrát bývame také unavené, že na výzor pozabudneme alebo nemáme čas. Pozrite sa, ako sa malá Lainie do detailov prezliekla do kostýmu za unavenú matku. Vystihla to celkom presne, aj keď vlasy mohli byť ešte trochu strapatejšie 😀

Kruhy pod očami, mlieko na mikine a bábiky, jedna na ruke, druhá na nohe. Inšpiráciou bola jej mama, ktorá má 5 detí a jedno je vždy zavesené na nohe. Mamička prezradila, že Lainie dostala v ich rodine prezývku ,,malá mama“.

Tak čo? Bude pre vás malá Lainie inšpiráciou a vymyslíte vašej dcérke podobnú masku na karneval?

Zdroj: http://mb.ntd.tv | Foto: facebook.com, pixabay.com