Internetom sa šíri príbeh priateľstva medzi psíkom z útulku a malým dievčatkom. Mamička 13-mesačnej princeznej sa až teraz rozhodla zverejniť skúsenosť, ktorá sa jej stala ešte v čase, keď dcérka mala 7 dní. Poslala ho na Facebookovú stránku útulku, z ktorého majú psíka Nera. Vďačí mu za to, že zachránil život jej malej dcérke.

Mamička z Čiech si prežila šokujúce chvíle koncom roka 2018. Dcérka už v pôrodnici často grckala. Nero ju od prvého dňa strážil ako oko v hlave, k postieľke nikoho iného bez dozoru mamičky nepustil.

„V noci, keď mala dcérka len 7 dní a spala vedľa našej postele vo svojej postieľke, ma prebudilo kňučanie a šialené otrasy postieľky. V polospánku som odohnala Nera, aby ju nechal…pozrela som sa do postieľky na dcéru a videla som, ako je celá modrá a fialová. Vzala som ju do náručia bruškom dolu a z pusinky jej vytiekli sliny a zase sa nadýchla. Teraz má dcéra 13 mesiacov a sú veľkí kamaráti. Nedokážem si predstaviť, čo by sa dialo, keby sme Nera nemali a tú noc by ma nezobudil. Budem mu navždy vďačná. Ďakujeme za neho,“ píše mamička a my musíme uznať, že má doma naozaj úžasného štvornohého pomocníka. 🙂

Zdroj: cas.sk, facebook.com | Foto: depositphotos.com