Byť slobodnou mamičkou je veľmi komplikované, no určite to nie je nezvládnuteľné, hlavne, keď má podporu svojich rodičov, svojich priateľov či nájde silu v biblii. Problém nastáva vtedy, keď si uvedomí, že jej dieťa skutočne začína potrebovať otecka. Lenže, kde nájsť partnera, ktorý by dokázal ľúbiť aj slobodnú mamičku aj jej dieťa? Hlavne vtedy, keď je dieťa ešte malé a starostlivá matka mu venuje všetok voľný čas, a keď jej ostane nejaká chvíľka pre seba, zvalí sa do postele a oddychuje.

 

Tradičné cesty zlyhali, skúste tie netradičné

Buď zlyhali alebo ste sa k nim ani nedostali – lebo dieťa. Skúste si po obede, keď vaša malá ratolesť bude spinkať, sadnúť k počítaču a zapnúť si internetovú zoznamku. Áno, netradičná cesta, ktorá vám však ponúka výhody – nemusíte sa vzdialiť od svojho drobca, aby ste nadviazali novú známosť, nemusíte si hľadať výhovorky, keď vás osloví niekto, o koho nemáte záujem – jednoducho stlačíte krížik v pravom hornom rohu a neželanej komunikácii je koniec a v neposlednom rade si môžete okamžite vyhľadať človeka, ktorý má podobné záujmy, koníčky a je z rovnakého mesta ako vy.

Keď je pre vás najprekladanejšia kniha inšpiráciou

Práve pre ľudí, ktorí sú veriaci a hľadajú vnútornú silu v biblii, je vytvorená špeciálna zoznamková miestnosť, ktorá združuje veriacich. Navštívte kresťanskú zoznamku a spoznajte ľudí, o ktorých hneď viete, že sú vaša krvná skupina. Ľudí, ktorí vám rozumejú, majú pre vás pochopenie a radi sa s vami zoznámia.

Nemusíte sa hneď brať

Nemusíte sa hneď brať ani stretnúť, neponáhľajte sa, dajte tomu čas  a zistite si, či sa vám podarilo objaviť vašu spriaznenú dušu. Nakoniec to nemusí byť ani spriaznená duša a nájdete skvelého kamaráta či kamarátku, ktorá bude s vami  chodiť kočíkovať vášho drobca. Nikdy neviete, čo vám prinesú vody internetu, ale pozor – nebuďte prehnane dôverčivá, na internete sa to nevypláca.