Vychovávať dieťa je náročný proces. Ak popritom aj študujete, je to skutočná výzva. Svoje o tom vie aj Morgan Kingová, ktorá sama vychováva malé dievčatko Korbyn.

Morgan je slobodná mamička a zároveň študentka vysokej školy, ktorej na poslednú chvíľu padlo stráženie dcérky a musela teda prednášku vymeškať a ostať s ňou doma. Slušne sa profesorke ospravedlnila za svoju neprítomnosť a dostala od nej spätne odpoveď, ktorá ju veľmi potešila.

„Ahoj Morgan,

Premýšľali sme, kde si bola. Mrzí ma, že problémy so strážením boli dôvod, prečo si dnes zmeškala hodinu. … Do budúcnosti, ak budeš mať problém nájsť niekoho, kto by Korbyn postrážil, prosím neváhaj a prines ju so sebou do triedy. Bude mi potešením ju držať pokiaľ budem prednášať, aby si ty mohla dávať pozor a písať si poznámky. Pracujem na katedre Štúdií o deťoch a rodinách, takže aké by to bolo hrozné, keby som nebola ochotná mať detskú návštevu na našej hodine? Túto ponuku myslím vážne – jednoducho prines Korbyn so sebou! … Daj mi vedieť, ak je aj iný spôsob, ako by som ťa mohla podporiť!

Dr. Sally B. Hunter, PhD“

Na sociálnej sieti Twitter ľudia príspevok od študentky a zároveň mamičky Morgan zdieľali aj s milými komentármi. Profesorku pochválili a zdôraznili, že by si od nej mali brať príklad všetci ostatní. Čo poviete, pekné gesto od nej?

Zdroj/Foto: boredpanda.com