Keď si dve spriaznené duše povedia spoločné áno, väčšinou je ešte ich láska romantická a ten skutočný manželský život príde potom. Je smutné, že niektorí partneri akoby nadobudli pocit, že už viac robiť netreba a prestanú sa o seba starať. S takouto skúsenosťou sa na populárnej facebookovej stránke Priznania žien zverila mladá Slovenka.

Aj napriek tomu, že jej manžel má len 30 rokov, zuby má vraj horšie ako 80-ročný dedko. Zápach z jeho úst je podľa slov manželky strašný a u zubárky nebol aj 5 rokov. A ako zareagoval, keď ho na slabú ústnu hygienu polovička upozornila? Z jeho odpovede vás vystrie!

„Ten smrad je cítiť na 3 metre!“

„Ahojte. Manžel sa prestal o seba starať. Neumýva si zuby, strašne mu páchne z úst, keď mu poviem nech si ich umyje, tak mi povie, že sa mu nechce. Ten smrad je cítiť na 3 metre od neho hneď ako otvorí ústa. U zubárky nebol dobrých 5 rokov. Medzitým mu vypadli 2 predné zuby a ostatné má čierne. Pribral 35 kg. Hovorí mi, že sme sa brali z lásky a máme byť spolu v dobrom aj v zlom.

„Hnusí sa mi mu dať pusu!“

Vraj to teda musím s ním vydržať. Koľkokrát som mu už povedala, že mi smrdí a on stále nič. Ako otec je ukážkový, ale ako muž… Hnusí sa mi mu dať pusu. Neviem už, ako ho k tomu dokopať, nech sa zobudí. On ani na tú pos*atú zubnú prehliadku nechce ísť. Zubári sú vraj vyhodené peniaze. Má 30 rokov a zuby horšie ako 80-ročný dedko. Ach, Bože. Ľúbim ho, ale neviem, dokedy toto budem znášať.“

Zdroj: Facebook /Priznania žien | Foto: pexels.com