ženy s deťmi

Váš doterajší život bol úžasný, máte za sebou viac, ako ste si kedysi plánovali. Úspešne zvládnutá vysoká škola, niekoľko vlažných lások, niekoľko vášnivých, bláznivé večierky vo Véčku, nočné brigády v pekárni, výmenné pobyty v Anglicku a Francúzsku a hoci ste neskončili práve s červeným diplomom, rozbehli ste si celkom slušnú kariéru. Máte veľký byt, malé auto na leasing, ste súčasťou celkom fajn party a s prsteňom si pred vás kľakol pán úžasný.

Navštívili ste spolu Island, Thajsko a ani krásy Slovenska vám nie sú celkom neznáme. Svadba bola mierna katastrofa, ale s milovaným ste to prežili bez ujmy, takže práve teraz je ten správny čas. Keď prídete so svojím malinkým šťastím do čerstvo vymaľovaného bytu a uložíte ho do novej postieľky s interaktívnym kolotočom, baldachýnom a ukrytým monitorom dychu, nalejete si s drahým pohárik, on červené Chardonnay, vy bielu vineu a šťastnejších ľudí by len ťažko hľadal. Čas na materskej trávite nikdy nevyčerpateľnými rozhovormi o detských kašičkách a prvých zúbkoch s priateľkami na detskom ihrisku a je vám fajn. Ste starostlivá, zodpovedná, robíte radosť rodičom, svokre a okoliu vo všeobecnosti a hoci nepotrebujete nikomu nič dokazovať, ste vnútorne pyšná na svoju krásnu rodinku.

Zároveň zostávate v kontakte s Lenou z personálneho a občas skontrolujete maily, pretože s vami v práci stále rátajú. Po návrate do firmy vám všetci gratulujú a obdivujú vás, ako zvládate tak náročnú prácu a také malinké dieťa a zároveň sa úprimne tešia, že ste boli mimo len tak krátko. Život pokračuje, hoci s miernymi obmedzeniami, ale ste na rovnakej lodi s ostatnými bývalými spolužiačkami, pretože rodičovské povinnosti k vášmu veku jednoducho patria. Takto to malo byť, bolo to super načasované…

Foto: depositphoto.com