Anči Strike, manželka a kolegyňa otca hip-hopu na Slovensku, Laciho Strikea, je neuveriteľná žena. O toľkom úspechu iste ani sama nesnívala. Darí sa jej zrejme preto, lebo všetko robí s jej úžasným entuziazmom.

 

Anči je na Slovensku najznámejšia tanečníčka nielen hip-hopu a určite jej dobré meno v tejto brandži neurobil jej manžel. Tvrdo na sebe pracovala a každodenne trénovala. On sám ju považuje za veľmi energickú a silu, ktorou sa vie svojim činnostiam oddať, na nej obdivuje najviac. „Je super. Myslím, že je lepšia tanečníčka ako ja…“, dodáva. Ak si myslíte, že tanec je teraz bokom, mýlite sa. To by ste pozerali! Lacimu je, keď sa dá, pravou rukou, a rozbehla aj vlastné tanečné projekty. Tancuje proste všade, kde to ide!

To však zďaleka nie je všetko. Okrem tanečného parketu sa venuje aj svojmu šijaciemu stroju a momentálne tvorí najmä pre dojčiace ženy a svoje jedinečné kúsky ponúka pod vlastnou značkou.

Ešte sa vám máli? To všetko stíha popri dvoch deťoch a svojmu neustálemu osobnostnému či profesijnému rozvoju.

Stala sa aj odborníčkou vo svete dojčenia, a tak svoje skúsenosti s „mliečkovaním“ odovzdáva ďalším mamičkám formou odborných rozhovorov v médiách, ale aj na vlastných kurzoch a prednáškách.

Okrem toho doma upratuje, vypeká, vymýšľa rôzne zaujímavé aktivity pre svoje deti. Každý chlap by chcel mať doma takúto ženu. Tak Anči, si nám naozaj veľkým príkladom a v tvojej ďalšej činnosti ťa nesmierne podporujeme!

Anči a Laci StrikeMamila Anči Striketanec s deťmi Anči StrikeStreet Dance Academy Anči Strike

Zdroj: aktualne.atlas.sk | Foto: facebook.com