Fitness modelka Brittany Perille  motivuje ľudí svojimi fotkami na Instagrame už dlhý čas. Táto žena má telo bohyne.  Kým však dosiahla takýto výzor, trvalo jej to celých 10 rokov tvrdej práce a zdravej stravy.

 

Celé svoje tehotenstvo chodila cvičiť a  teraz tri mesiace po pôrode sa môže opäť pochváliť dokonalou postavou. Jedinou komplikáciu jej tehotenstva bolo to, že v prvom trimestri veľmi intenzívne  cítila vôňu ostatných ľudí vo fitness centre, z čoho jej bolo nevoľno. Ona sa však nevzdala a celý čas, keď nosila pod srdcom svoje dieťa, sa snažila motivovať mamičky po celom svete.

Brittany vzala svojho synčeka do fitka a napísala svojím fanúšikom odkaz – „Neviem, či vás všetkých poteší toto video, ale pre mňa je to výnimočná situácia. Moje prvé video s mojím synom. Je všetka motivácia, ktorú potrebujem v každom náročnom tréningu. Dokonca aj v dňoch, keď som fyzicky a psychicky vyčerpaná. Nikdy sa nevzdám a to len vďaka nemu. Verte mi, nový život mamičky nie je ľahký. “

Reakcie jej fanúškov na seba nenechali dlho čakať. Všetci ju obdivujú a gratulujú jej ku krásnemu synovi. Považujú ju stále za super mamu a ženu, ktorá ich denne motivuje.

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram