Austrálska mamička prežívala po narodení synčeka Luca rôzne pocity. Nevyhli sa jej ani depresie. Keďže sa cítila sama, práve online kontakt s matkami, ktoré čítali jej  blog, v ktorom sa zverovala so svojimi popôrodnými myšlienkami, jej veľmi pomáhal.

Jej príspevky sa stali okamžite úspešnými a určite je to aj vďaka tomu, že ju písanie veľmi baví a napĺňa. Blogerka Laura Mazza tak má už na Facebooku viac ako 250 tisíc sledovateľov.

Jeden z TOP príspevkov, ktorý zdieľalo už viac ako 70 tisíc ľudí, je návod na to, ako sa pripraviť na materstvo:

1. Nakúpte banány a všetky ich zjedzte. Kúpte na ďalší deň opäť banány a pozerajte sa, ako na stole pomaly hnijú bez toho, aby sa ich niekto dotkol. Opýtajte sa samej seba, prečo zrazu tie banány nikto nechce. Pokojne vyroňte slzu.

2. Zoberte so sebou do obchodu býka a pustite ho medzi regály. Ospravedlňte sa potom každému naokolo za hluk a za neporiadok: „Viete, je zlý, keď je hladný a nenávidí pohyb.“

3. Vypýtajte si od vašich susedov všetko prádlo, ktoré majú. Vyperte im ho. Potom im ho vráťte a povedzte im, nech to všetko nanovo zašpinia čo najrýchlejšie sa dá.

4. Odhryznite si zo všetkých jabĺk v miske a potom ich vráťte späť do misky. 

5. Poproste niekoho, aby vám kýchol do oka.

6. Upracte celý byt a potom hoďte o zem jogurt.

7. Skúste rozbaliť lízatko za 3 sekundy. Nastavte si časovač, ktorý vám odráta 3 sekundy a ak to nestihnete, vydá hlasné piskľavé zvonenie.

8. Pripravujte jedlo každých 7 minút.

9. Choďte späť. Zobuďte sa, choďte spať, vstaňte, zase si ľahnite spať, zase vstaňte… Buchnite si malíček o niečo veľmi tvrdé.

10. Ocikajte sa.

Ak ste to všetko spravili, tak ste asi na 10 % pripravený na rodičovstvo.

 

Zdroj: Facebook / Laura Mazza, dobrenoviny.sk | Foto: Facebook /Laura Mazza