Andrej Bičan je známy moderátor televíznej šou 5 proti 5. V priamom prenose sa však stalo niečo, čo dokázalo, že známy zabávač má veľké srdce! Jeho skutok vháňa slzy do očí mnohým ľuďom na Slovensku!

 

V súboji sa stretli ako je zvykom dve rodiny. Počas rozhovoru s moderátorom, kapitánka prvého týmu priznala, že je nezamestnaná! Stará sa totiž o svoje detičky, dvojičky (23), ktoré sú postihnuté. Tento príbeh zasiahol srdcia všetkých v sále.

Keďže vyhrala druhá rodina, prvá odchádzala domov bez výhry. No v tom sa stalo niečo, čo nikto nečakal. Kapitánka výherného týmu sa rozhodla darovať polovicu z výhry rodine s ťažkým osudom.

Potešili sa a aby dobra nebolo málo, samotný moderátor Andrej Bičan sa rozhodol doplatiť rodine sumu, ktorú by dostali v úplnom finále, ak by sa doň prebojovali! Takže sa bavíme o konečnej sume 1500 eur. Andrej má ozaj veľké srdce a pre „Nový čas“ povedal len toľko, že kto môže pomôže! Veľkodušný to človek! Rovnako ako moderátor si však naše uznanie zaslúži aj víťazná rodina a samotná mamička Iva, ktorá rozhodne nemá na ružiach ustlané.

Krátke video si môžte pozrieť TU!

Zdroj: Cas.sk | Foto: Youtube, rtvs