Známa speváčka bola už raz vydatá a s bývalým manželom má tri deti. No manželstvo jej nevyšlo, tak si kráska našla nového priateľa s ktorým tvorí pár dva roky a sú spolu veľmi šťastní. Najprv si myslela, že je jej rodina kompletná, potom však zistila, že z jej nového priateľa by bol úžasný otec.

O jej tri deťúrence sa stará s toľkou láskou, že by bol hriech aby nepoznal, aké je to mať vlastné dieťa. Toto zistila speváčka Gwen Stefani (47). V jej veku je už veľmi ťažké otehotnieť, tak sa s priateľom rozhodli pre razantný krok.

Prirodzenou cestou to nešlo, skúšali to veľmi dlho. Tak sa rozhodli pre proces mimotelového oplodnenia, ktorý im vyšiel. Obaja sa z toho veľmi tešia a ich dieťatko je pre nich prioritou.

Gwen miluje byť mamou a Blake Shelton (41) premýšľal nad bábätkom už dlhé mesiace. Všetko si riadne premysleli a naplánovali. Obaja túžia po dievčatku, Blake chce dieťatko najmä rozmaznávať. Pár navštívil lekára a tam sa radostnú správu dozvedeli až p tom, čo portál “ Radar Online“ uverejnil správu o jej tehotenstve. Samozrejme obom nechýbal úsmev na tvári. Dvojici držíme palce, aby sa im sen splnil a obom srdečne blahoželáme!

zdroj: radaronline.com | foto: Instagram