Vekom sme si uvedomili, že ak by boli všetci ľudia rovnakí, svet by bol nudný. Každý z nás je individualita, no ľudia majú navzájom určité povahové črty rovnaké.

 

Odlišné typy osobnosti skúmajú psychológovia už roky. Tento test zaraďuje ľudí do rôznych skupín podľa toho, ktoré z piatich pierok je im na prvý pohľad najsympatickejšie.

Vyberte si pierko, ktoré vás najviac priťahuje

Prečítajte si, čo o vás povie váš výber:

Pierko č. 1

Ste mierumilovná a pokojná, rada pomáhate druhým. Obklopujete sa ľuďmi, ktorí majú podobný vkus a záujmy ako vy. Priateľov máte veľa. Navonok možno pôsobíte ako slabá osobnosť, no pravda je skôr niekde na druhej strane.

Pierko č. 2

Ste učenlivá a prispôsobivá, húževnatá a šikovná. Čas trávite najradšej sama so sebou, no viete si ho vychutnať i v spoločnosti priateľov. Ostatní z vás majú niekedy pocit, že ste nedostupná, no tí, čo vás spoznajú lepšie zistia, že ste veľmi priateľská.

Pierko č. 3

Ste nezávislá a idete za svojimi cieľmi a snami. Nevadí vám, ak sa niečo nepodarí, pretože každá, i zlá skúsenosť, vás robí silnejšou a múdrejšou a vy to viete. Máte schopnosti vodcu.

Pierko č. 4

Máte veľa fantázie a každý problém viete ľahko vyriešiť. Nie je ľahké vás oklamať. Reagujete na všetko pohotovo. Pred ľuďmi pôsobíte autoritatívne, no opak je pravdou. Potrebujete len vysloviť svoj názor a chcete ho počuť i od druhých. Nemali by ste brať všetko tak vážne.

Pierko č. 5

Ste kreatívna a tvorivá, no často nedôverujete svojim zručnostiam a schopnostiam, čo vás môže brzdiť v napredovaní. Bojíte sa zlyhania. Máte úžasný cit pre detail. Ste perfekcionista a to isté očakávate od ostatných.

Zdroj/Foto: themindsjournal.com