Na výchovu detí bývajú rôzne názory a v niektorých rodinách sa mierne odlišujú pravidlá a hranice, ktoré deťom nastavili. Avšak existujú aj rodiny, ktoré žiadne hranice nemajú a deti si môžu robiť čo chcú. A to je aj prípad tejto rodiny, ktorá sa rozhodla ísť takouto svojskou cestou.

Kerry a Kevin majú dvoch synov – 13 ročného Gabriela a 10-ročného Zacharyho. Rozhodli sa, že svojim deťom nebudú nič prikazovať a nazývajú sa lenivými rodičmi. Nechávajú na deťoch, nech zvážia, čo im vyhovuje a aké následky bude mať ich konanie.

Preto chlapci nemajú pevne stanovenú večierku, vstávajú kedy chcú a aj na počítači sa hrajú ako dlho chcú. Starší syn pri ňom dokonca dokáže presedieť aj 12 hodín vkuse a rodičia mu to tolerujú, ak to tak nie je každý deň. Týmto spôsobom chcú vychovať nezávislé osobnosti, ktoré sa rozhodujú za seba samé.

Keďže mama Kerry nemá rada varenie, jedávajú väčšinou polotovary, ktoré dokážu pripraviť aj samotní chlapci. Netradičný je aj ich prístup k večierke chlapcov. Cez školský rok chodia spávať o niečo skôr, no cez prázdniny je starší syn pokojne hore aj do druhej v noci, dokedy dohrá hru na počítači. Čo si myslíte o takomto spôsobe výchovy detí vy?

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram /Kerry Davies