Predstavíme vám jednu krásnu rodinku. Manželia Gina a Olie sa tešili z dcérky Phoebe, keď sa dozvedeli, že do rodiny opäť pribudne dieťatko. Ultrazvuk ale prezradil, že detičky budú hneď dve. A tak sa rodinka tešila na nové prírastky do rodiny, mali sa im narodiť dievčatká.

Keď o tri roky po narodení Niamh a Esme zostala Gina opäť tehotná, ani za svet by neverili, že sa ich rodinka opäť rozrastie o dvojičky. Opak bol ale pravdou. Do rodiny pribudli chlapci – Arl a Alby. Náhoda, že sa toto stane je podľa odborníkov 1 : 700 tisíc. Šance sa samozrejme zvyšujú pri umelom oplodnení alebo pri nasadení liekov na liečbu poruchy plodnosti.

Toto ale nebol prípad Giny a Olieho, pretože všetkých päť detí počali prirodzenou cestou. Rodina si musela zabezpečiť sedemmiestne auto, aby sa mohla pohodlne prepravovať. Je pravda, že je u nich vždy hluk a mamina Gina sa na nudu určite nesťažuje, no svoje deti by nikdy nemenila: „Je to bláznivé, náročné a často veľmi hlučné mať päť malých detí ale za nič na svete by sme to dnes nechceli zmeniť.“

Ak budete mať niekedy pocit, že nestíhate a neviete čo skôr, spomeňte si na túto maminu, ktorú pohľad na jej päť ratolestí robí šťastnou aj v chaose a hluku.

Zdroj: dailymail.co.uk, prezenu.sk | Foto: youtube.com