Snažíte sa, skúšate kadejaké triky, diéty, cvičíte a ručička na váhe sa nonstop hýbe tam a späť? Vyskúšajte túto radu praktizovať iba jeden týždeň a všetky diéty zavrhnete už navždy, pretože tie naozaj nefungujú a vlastne ani nikdy nefungovali! Prišli sme na to, čo robia štíhle ženy každý deň. Toto je zaručená rada nad zlato!

Snažíte sa už niekoľko mesiacov schudnúť a dostali ste sa do začarovaného kruhu, keď sa ručička na váhe síce pohla, ale vaše očakávania nenaplnila? Nezúfajte. Jednoduchá rada, s ktorou bude vaše úsilie naozaj viditeľné, znie: snažte sa v doobedných hodinách o to, aby vaše telo prijalo, čo najviac vody. Je úplne jedno v akej forme. Ideálne je konzumovanie akýchkoľvek melónov, ktoré vaše telo dokonale zasýtia a oklamú mozog, pretože ten si bude myslieť, že toho zjedol celkom dosť.

Skvelým zvykom, ktorý vaše telo dokonale dehydratuje je vypitie pohára vody ihneď po prebudení a do pol hodinky za ním ďalší. Môže to byť zo začiatku iba 250 ml vody. Postupom času zistíte, že telo si bude vodu pýtať samo. Z tohto príjemného zvyku sa môže stať malý zázrak. Takto je veľmi pravdepodobné, že sa z vašeho tela začnú krásne vyplavovať toxíny a telo, ktoré chudne, sa zbavuje toxínov prostredníctvom tekutín. Najvhodnejšia je čistá voda alebo voda zo studničky, či prameňa, o ktorej viete, že je pitná. Prírodná horská voda!

Vyskúšajte vypiť prvý týždeň liter vody a postupne sa pokúste do 12-tej hodiny piť i dva litre. Potom si dajte kľudne obed.

Zdroj: youtube.com | Foto: pixabay.com