Nie je nič krajšie ako vedomie, že už čoskoro budete traja a do vášho života pribudne malý človiečik. Takúto radosť v srdci prežívali aj manželia Stefania a Claudio z Argentiny. Celé tehotenstvo prebiehalo bez problémov a tak sa tešili na deň D. Vtedy nemohli tušiť, že všetko bude úplne inak a ich vytúžené dieťatko zomrie priamo pri pôrode.

26-ročná Stefania Mondragon sa už veľmi na dieťatko tešila, nič nenasvedčovalo tomu, že sa rodičia stanú svedkom veľkej tragédie. Všetko sa stalo vtedy, keď pôrodná asistentka vyzvala Stefaniu, aby silno zatlačila. Dieťatko vyšlo z bruška tak rýchlo, že ho asistentka nestihla zachytiť a spadlo na zem.

Celú hrôzu videl prítomný otecko Claudio, podľa jeho slov pôrodník nereagoval a dieťa len zdvihli a umiestnili do inkubátora. Potom ho prevážali do inej nemocnice, avšak už počas presunu svoj boj o život prehral. Chlapček utrpel pri páde na zem vážne poranenie hlavy. Vyšetrovanie tragického prípadu pokračuje, pitva dokázala, že príčinou úmrtia bábätka bol pád a jeho následky. Užialení rodičia dali synčekovi meno Valentino a pochovali ho na miestnom cintoríne.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook / Claudio Mondragon, pexels.com