Angličanka Sammi Fox má len 29 rokov a už vychováva 13 ročného synčeka Kaia a menšieho synčeka Bobba (5), ktorý trpí Downovým syndrómom. Maminka bola spočiatku zdravá, nič ju nebolo, no potom sa dozvedela hroznú správu, že jej ostáva len niekoľko dní života.

 

Približne posledných osem mesiacov trpela bolesťami brucha, no neprikladala tomu veľký význam. Jednoducho ako ostatní fungovala na tabletkách od bolesti. Potom však musela ísť do nemocnice, kde jej oznámili diagnózu – syndróm dráždivého čreva.

Keď bolesť neustupovala, tak išla na vyšetrenia znova a tam jej zistili rakovinu vaječníka. Ostala v šoku, ale naplánovala si operáciu na odobratie vaječníka. Ale bolesti už boli tak silné, že ju museli hospitalizovať a pri ostatných vyšetreniach zistili, že má rakovinu čreva, ktorá putovala až do vaječníka.

Začiatkom októbra jej oznámili, že má len niekoľko dní života. Bola to pre ňu a pre jej rodinu obrovská rana. Chlapci to znášajú veľmi zle, že zostanú sirotami. Na Facebooku zdieľala správu pre verejnosť, ktorá dojala stovky ľudí a začali sa jej zbierať na pohreb, nakoľko žije v sociálne slabšej rodine.

Jej kamarátka povedala, že si Sammi praje, aby jej pohreb nebol smutný, že mala dosť nudný a obyčajný život. Chce, aby na jej pohreb prišli ľudia v pestrofarebnom oblečení a aby sa zabávali.

zdroj: dailymail.co.uk | foto: dailymail.co.uk / blesk.cz