Detský spevák Miro Jaroš je vo svojej cieľovej skupine jeden z top umelcov. Jeho koncerty, CD aj DVD bývajú vždy vypredané a aj počas karantény na jar nezabudol na svojich detských fanúšikov koncertom cez internet. Neustále pracuje na nových pesničkách a po jeho boku stojí verne jeho mamina Štefánia.

Miro už nejedenkrát na sociálnej sieti zverejnil video či fotografiu, kde mu spoločnosť robí jeho usmievavá 65-ročná mama a tak by len málokto veril, že má za sebou ťažký boj s rakovinou, ako sa zverila týždenníku Rytmus života. Vyoperovať jej museli hneď tri nádory na krku, ktoré boli zhubné. Neskôr na rovnakom mieste lekári našli ešte jeden, ktorý predtým nevideli.

Pri tomto nádore však už bolo väčšie riziko, pretože sa pri ňom nachádzali aj nervové zakončenia a hrozilo, že Štefánia pri operácii môže prísť o zrak alebo sa jej zásahom do nervov na tvári môžu vykriviť ústa. Našťastie všetko vtedy dobre dopadlo a aj vďaka sile a vnútornému nastaveniu Mirovej mamičky je už teraz zdravá. A aj naďalej prajeme veľa zdravíčka!

Zdroj: topky.sk | Foto: Instagram /Miro Jaroš