Pribrali ste tri kilá a máte z toho celodennú depresiu? Na čísle na váhe záleží menej, než ste si mysleli. Potrebujete dôkaz? Táto mamička zverejnila na Instagrame fotografie, na ktorých má rozdiel v hmotnosti len kilo. Výsledok? Je neuveriteľný!  

Ak veľa cvičíte a snažíte sa tak zhodiť nejaké to kilečko, môže byť veľmi demotivujúce, keď neschudnete ani gram. Naopak. Môže sa ľahko stať, že priberiete. Sťažujete sa kamarátom, nadávajúc na toľkú nespravodlivosť. Možno sa stále stretávate s rovnakou odpoveďou: „To sú pravdepodobne svaly!“ V mysli ste ich poslali do hája a pustili ste sa do novej drastickej diéty.
Ako je možné, že ste tak tvrdo pracovali a telo tvrdošijne odmieta schudnúť?
Adriene Osuna, fitness bloggerka zo Santa Marie v Kalifornii, dokázala, že sformovať postavu si môžete bez ohľadu na čísla na váhe. V skutočnosti nie sú smerodajné. Sama je matkou štyroch chlapcov a roky bojovala s kilami. Skúšala nejesť, bojovala s jo-jo efektom. Nakoniec pochopila, že kľúčom k vysnenej postave nie je hladovka, ale cvičenie, zdravá strava a nie sledovanie čísel, ktoré nie sú smerodajné pre život.

Pozrite si fotografiu, na ktorej je rozdiel jedno kilo. Tá zmena je neskutočná:

Žiadne brucho, vyformovaný zadok… Vyzerá naozaj dobre!

Rozhodla sa urobiť zmenu.

Mamička naozaj maká. 

Aj vás presvedčila, že nezáleží na váhe, ale na cvičení a zdravej výžive? Nás teda áno!

Zdroj: redbookmag.com | Foto: pixabay.com, Instagram.com