Už sa vám niekedy stalo, že ste nechceli veriť vlastným očiam? Zoznámili ste sa so sympatickou ženou, často práve mamičkou, ktorá vyzerala o polovicu mladšie, než bol jej skutočný vek? Aj my poznáme také ženy. Sú štyri. Matka a jej dcéry. Keď uvidíte ich fotky a zároveň zistíte ich vek, odpadnete!

Tieto ženy z Taiwanu pútajú na seba obrovskú pozornosť. Niet sa ale čo čudovať. Lure Hsu má 41 rokov a vyzerá neskutočne mlado, tejto interiérovej dizajnérke by ste tipovali nanajvyš 20. Svojimi snímkami púta na sociálnych sieťach veľkú pozornosť.

Ale to zďaleka nie je všetko. Aj jej dve mladšie sestry dostali do vienka dievčenský vzhľad, pričom vyzerajú, že vôbec nestarnú. To, že majú okolo 40-tky, by ste asi na prvý pohľad nikdy nepovedali.

A zlatým klincom celej nezvyčajnej rodiny je ich mama. Tá má 63 rokov, no vyzerá skôr ako ich sestra. A viete, v čom je tajomstvo ich mladistvého vzhľadu? Dostatok tekutín. Tá hydratuje pokožku a nemusia tak riešiť starnutie a ani vrásky. Deň nezačnú bez vypitia pohára čistej vody.

Všetky tri sestry

Lure Hsu (41)

Fayfay Hsu (40)

Sharon Hsu (36)

Spolu s mamou – v strede

Zdroj/Foto: boredpanda.com