Upratovanie je večný nepriateľom detí a aj niektorých manželov. Určite ste aj vy boli nejedenkrát v pozícii policajta a toto nepochybne zažila aj mamička z Austrálie, ktorá sa rozhodla so svojimi lenivcami spraviť doma sociálny experiment. Keby však tušili, čo sa za tým skrývalo, upratané by bolo okamžite.

Austrálčanka sa so svojim pokusom pochválila aj na internete a získala si mnoho pozitívnych ohlasov. Zároveň zistila, že v mnohých rodinách je to podobné ako u tej jej. Kreatívna mamička sa rozhodla na deti a manžela nastaviť „odpadkové“ pasce, na ktorých by jasne videla ich prístup k upratovaniu.

V čom spočíval jej experiment? Na podlahe pri toalete nechala na zemi ležať rúrky od toaletného papiera. Na chodbu „naaranžovala“ tiež kúsok papiera a sledovala, koho z členov rodiny osvieti a neporiadok uprace. To ale nebolo všetko. Zo spodnej strany rúrok aj papiera prilepila 20 a 5 austrálskych dolárov. Avšak na to nikto neprišiel, pretože až 6 dlhých dní si rúrky ani papier nikto z členov rodiny nevšimol.

Obdivujeme mamičku, že mala takú dlhú trpezlivosť. Jej sociálny experiment síce nevyšiel podľa plánu, no na druhej strane potvrdil, že členom jej rodiny sa naozaj vôbec nechce upratovať a bude s tým musieť niečo urobiť. 🙂

Zdroj/Foto: facebook.com, tvnoviny.sk