Micaela Gump-Johnson mala len 23 rokov, keď sa dozvedela ťažkú diagnózu. Zistili jej rakovinu krčka maternice. Žena z amerického štátu Illinois mala v tom čase trojročného syna a chceli mať ďalšie dieťa. Vďaka mame sa jej túžba naplnila aj napriek tomu.

Mladá žena musela podstúpiť operáciu, počas ktorej jej vybrali maternicu, absolvovala chemoterapiu aj radioterapiu. Ešte predtým si nechala zamraziť vajíčka. Micaela sa napokon úspešne vyliečila a mohla sa venovať téme dieťaťa. Počiatočná radosť z toho, že by vytúžené druhé dieťa vynosila náhradná matka, sa zmenila na smútok. Rodina si to totiž finančne nemohla dovoliť.

42-ročná mama Micaele navrhla, že jej dieťa vynosí ona sama. Po úspešnom oplodnení lekári rodine oznámili, že Micaelina mama Sheila čaká dvojičky. Tehotenstvo prebehlo v poriadku a deti sa narodili v 36-tom týždni. Chlapčeka pomenovali Logan a dievčatko dostalo meno McKinley. Aj napriek tomu, že sa Micaela obávala, že sa medzi ňou a deťmi nevytvorí silné puto, keďže ich neporodila, všetko je inak. Jej obavy zostali neopodstatnené.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: youtube.com