Už je to viac ako 20 rokov, čo sa dve sestry Veronika a Daniela predstavili na verejnosti ako speváčky. Písal sa rok 1996, keď po výhre v detskej pesničkovej súťaži Hviezdička začali ešte v tom roku vystupovať pod názvom Tweens.

Čo je obdivuhodné, ich mená po toľkých rokoch nezapadli prachom a stále sú známe verejnosti. Od roku 2008 už boli Twiins a tak sme ich poznali do času, keď Daniela otehotnela a spoločne s futbalistom Stanom Lobotkom sa tešili na prírastok. Veronika sa rozhodla pokračovať v hudobnej kariére sólo ako Vebi a Daniela si dala prestávku.

V januári tohto roka do rodiny pribudol najmladší člen, malá Linda. A tá začala už štvrtú generáciu žien Nízlovcov. Ženské pokolenie tejto rodiny spoločne zapózovalo na fotografiii, ktorá vyvolala u fanúšikov úžasný ohlas. Vidia v nej lásku, silu, súdržnosť a ženskosť.

dinsta

„Toto je vzácna fotografia, 4 generácie žien našej rodiny. Už by sa patrilo mať aj nejakého syna, aby to tí naši chlapi s nami nejak zvládli,“ napísala Daniela k záberu, ktorý zachytáva Lindu, dvojičky, ich maminu a babku. Musíme uznať, že im to spolu veľmi pristane. 🙂

 

Zdroj/Foto: Instagram /Daniela twiins