Pred desiatimi dňami z ničoho nič odišla z domu mama troch detí Nadežda. 35-ročnú mamičku naďalej hľadá polícia a aj verejnosť. Prostredníctvom sociálnej siete sa všetkým za pomoc a podporu poďakoval manžel nezvestnej Nadi, ktorá 14. januára odišla z domu od troch detí a nedala o sebe vedieť.

 

Nezvestná žena je matkou štvormesačného dievčatka a dvoch starších chlapcov. Rodina hľadanie ich mamičky nevzdáva a majú nádej, že sa k ním opäť vráti. Za jej nečakaným odchodom môže byť aj popôrodná depresia. Ako upozorňuje leták s jej fotografiami, ktorý sa šíri v Bratislave, môže byť dezorientovaná a vystrašená.

Ak by ste 35-ročnú mamičku Nadeždu Ondejkovú z Rusoviec niekde videli, volajte číslo 158. Je štíhla, vysoká 175 centimetrov a oblečenú mala mať čiernu bundu po stehná, šedočierny nákrčník, modré rifle a čierne čižmy.

Jej manžel venoval všetkým, ktorí mu pomáhajú nájsť ženu jeho života, odkaz plný vďaky: „Znovu sa budem len opakovať, nedá sa mi odpovedať Vám všetkým, aspoň touto cestou Vám všetkým chcem poďakovať za podporu v týchto ťažkých dňoch, ktoré prežíva naša rodina.“ 

„Modlím sa, držím palce, myslím na Naďku strašne moc moc chcem, aby sa vrátila a aby sme znovu spoločne prežívali radosti aj starosti našich detičiek. NAĎKA, PROSÍM, VRÁŤ SA…..TO SI ŽELÁME CELÁ RODINA. CHÝBAŠ NÁM..moc moc,“ pokračuje jeho vyznanie. Veríme a dúfame, že sa milovaná manželka a maminka vráti živá a zdravá!

Zdroj/Foto: facebook.com /Yesmina Stauder, Polícia SR, topky.sk