Je to len pár dní, čo sa z nášho populárneho speváka Adama Ďuricu stal dvojnásobný otec. Kvôli situácii, ktorá nastala v pôrodniciach pre COVID-19 nemohol byť pri pôrode a manželku so synom ani nemohol navštíviť. Vidieť tak oboch milovaných mohol len prostredníctvom sociálnych sieti, ktoré v týchto časoch nahrádzajú osobný kontakt mnohým ľuďom, ktorí sa nemôžu stretnúť.

„Konečne spolu. Vitaj doma synček!,“ napísal spevák k roztomilej fotke, na ktorej drží v náručí synčeka s krásnym menom Benjamín. Doma sa okrem hrdého otecka na neho tešil aj starší braček Timotej. 32-ročný spevák mega hitov Mandolína a Neľutujem žije v harmonickom vzťahu s manželkou Kristínou, s ktorou si povedali spoločné áno v roku 2017.

Teraz je ich šťastie mnohonásobne väčšie, pretože už majú doma dva malé poklady a tie im určite dokonale spríjemnia nevšedné časy v období karantény. Keďže Ďurica pre koronavírus nemôže koncertovať, je naplno k dispozícii doma manželke pri starostlivosti o drobcov. Srdečne blahoželáme k Benjamínkovi, je skutočne nádherný!

Zdroj/Foto: Instagram /Adam Ďurica