Rodičia sa snažia pre svoje deti urobiť stále maximum a chcú ich neustále ochraňovať a robiť pre ne aj nemožné. Bohužiaľ, niekedy naše úsilie nestačí a stane sa tragická udalosť. Jordan DeRosier je mamičkou nebohého Sloana, ktorého zabila vec, ktorú má doma každá z nás!!!

 

Sloanovi bola deka od prababičky tým, s čím si deti často vytvárajú až priam ľudský vzťah. Veľmi rád s ňou spával a dečka sa stala jeho každodenným spoločníkom. Jordan sa síce, keď bol malý, obávala najhoršieho, a tak keď zaspal, dávala ju od neho preč, no keď podrástol, rozhodla sa, že ho nechá spávať s ňou. To sa mu stalo osudným. Matka ho našla nehybne ležať potom, čo sa mu deka obmotala okolo krku a zadusila ho!!!

dieťa sa zadusilo

Zronená matka sa po tejto hroznej rodinnej tragédii rozhodla varovať všetky mamičky na sociálnej sieti: „Nikdy si nemyslíte, že by sa to mohlo stať vám. Nemyslíte si, žeby sa to mohlo stáť vášmu dieťaťu. Prosím, nenechávajte svoje deti spávať s prikrývkami!“, upozorňuje Jordan okolie.

My s Jordan naprosto súhlasíme, no pritom rodine vyslovujeme veľkú úprimnú sústrasť. A čo vaše detičky, spinkajú taktiež s prikrývkami alebo si na to dávate veľký pozor?!?

dieťatko sa zadusilo v spánku

Zdroj: facebook.com l Foto: facebook.com, pixabay.com