Vrátiť sa po pôrode k pôvodnej váhe býva niekedy náročné. O to ťažšie to majú ženy, ktoré majú tendenciu k nadváhe a rozhodli sa pre dlhodobú zmenu. K ním patrí aj Mellisa. Už od puberty mala sklon k nadváhe a preto trpela aj psychickými problémami. Jej kilá naštartovali u nej aj depresiu.

 

Napriek tomu sa sympatická žena nevzdala a napokon sa jej podarilo aj vďaka podpore manžela schudnúť. A potom prišlo tehotenstvo a s ním ďalšie pribúdajúce kilá. Keďže čakala hneď dvojičky, jej bruško bolo skutočne veľké a prilepilo sa na ňu mnoho kíl.

Mellisa ale vedela, že po pôrode sa bude chcieť opäť dopracovať k váhe, ktorú s vydretím všetkých síl mala pred tehotenstvom. A tak sa aj stalo. Pravidelné prechádzky s kočíkom, starostlivosť o chlapcov, cvičenie, vylúčenie sladkostí a zdravá strava v menších porciách a bez polotovarov, jej dopomohli k strate 40-tich kíl počas jedného roka.

Keď uvidíte jej fotky pred pôrodom a po ňom, nebudete veriť, že ide o jednu a tú istú osobu. Tá premena je naozaj dokonalá!

Takto Mellisa vyzerala pred pôrodom a po ňom:

Zdroj/Foto: Instagram.com, thesun.co.uk